Andrej Jereb

Grčija kot zakleta
ponedeljek, 2. junij 2008 ob 00:18
Tudi v tretje ni šlo rado je ocena nastopa slovenske posadke Andrej Jereb - Miran Kacin (subaru impreza) na reliju za točke svetovnega prvenstva v Grčiji. Potem ko sta bila Slovenca prvi dan zelo hitra, celo na petem mestu v svoji skupini, ju je v nadaljevanju spremljala le še smola. Po...

Loeb kralj Akropolisa
nedelja, 1. junij 2008 ob 15:11
Francoz Sebastian Loeb je zmagovalec relija Akropolis. Aktualni svetovni prvak je na enem od najtežjih relijev slavil pred Pettrom Solbergom in Mikko hirvonen. Andrej Jereb je bil 39.

Loeb na čelu, Jereb na strehi
sobota, 31. maj 2008 ob 21:12
Francoski dirkač Sebastien Loeb še vedno vodi ne grškem reliju Akropolis. Z 28-sekundnim zaostankom mu sledi Norvežan Petter Solberg. Andrej Jereb je bil skupno 39., a je moral odstopiti.

Po 15 letih je bil čas še za streho
sobota, 31. maj 2008 ob 21:04
Slovenski voznik Andrej Jereb je na drugem dnevu spoznal makadamski pekel relija Akropolis in zaradi poškodovane varnostne kletke odstopil.

Loeb še naprej v vodstvu
Sebastien Loeb (Citroen) še naprej vodi na reliju Akropolis v Grčiji. Francoz je po drugi etapi 28,7 sekunde pred Norvežanom Pettrom Solbergom (Subaru). Andrej Jereb (Subaru) je moral...

Bolje vrabec v roki kot Jereb na strehi
sobota, 31. maj 2008 ob 20:33
Atene - Člana slovenske posadke Andrej Jereb in Miran Kacin v subaruju imprezi sta v soboto na najbolj selektivnem reliju svetovnega prvenstva doživljala enega najtežjih dni svoje kariere.

Loeb še vedno v vodstvu
Sport1.si
sobota, 31. maj 2008 ob 20:07
Svetovni prvak v reliju Francoz Sebastien Loeb (Citroen) vodi po trinajstih hitrostnih preizkušnjah relija Akropolis v Grčiji. Slovenec Andrej Jereb (Subaru impreza N12) je na 39. mestu.